Strona główna » O nas

O nas

Sklep internetowy: www.twmmeble.com.pl jest własnością firmy INTERI-AS Adam Strączek, wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. BYDGOSKA 1/2, 86-060 NOWA WIEŚ WIELKA, NIP 5542900961, REGON 365785350, adres poczty elektronicznej: sklep@twmmeble.com.pl


Firma INTERI-AS której własnością jest marka TWM MEBLE powstała w 2016 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości mebli, dekoracji oraz oświetlenia, współpracując z największymi dostawcami z polski i zagranicy, cały czas poszerzając swój asortyment.
W sklepie twmmeble.com.pl znajdą Państwo m.in produkty takich marek jak :
HALMAR
MODESTO DESIGN
ACTONA
ALTAVOLA
LIGHT & LIVING
INVICTA
NARDI
NEW GARDEN
oraz produkty własne marki TWM MEBLE.


Wieloletnie doświadczenie które zdobywaliśmy jeszcze przed powstaniem firmy, pozwala nam na fachowe doradztwo  w wyborze odpowiednich mebli.
Specjalizujemy się również w sprzedaży mebli dla branży HoReCa - wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne i posiadają niezbędne certyfikaty.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.